Aga mida siin imestada?

Kas ei ütle Jeesus mitte et mida iseäralist te teete kui te omi sõpru armastate eks paganadki tee sedasama. Aga armastage  oma vaenlasi.Kes on siis mu vaenlane? Eks ikka inimene kel on samad väärtushinnangud aga kes teatud asjus on minuga vastuolus. Aga kes on siis alaväärtuslikud, kurjad, kõlbeliselt kõhetunud jms? Ilmselt poleks me sellega nõus et nood meie vaenlased on. Me poleks nõus neid endi vaenlasiks ülendama. Jah vaenlast me armastaks. Nii nagu poisid koolis kes peale kaklust koos suitsu tegid. Seda küll. Et me aga armastaks näiteks neid keda me samas viktimiseerime ei seda mitte. Hoidku hullu mõttegi eest. Nemad on ju ise süüdi selles et me neisse nõnda suhtume. Nad on ise selle küllaga ära teeninud. Nagu keegi natsi küsis juutide kohta et mida nad siis nii hullu teinud on et me neid vihkame? 

Nii et pole siin imestada midagi, peale seda mis muga juhtunud on. Olen minagi olnud parempoolse konservatiivse ilmavaatega kui sind aga peale 20 aastast teenimist reedetakse siis paneb see paratamatult küsima et oops mis see siis nüüd oli? Imelik oleks kui ei paneks. Ja tundma hakkad et midagi on selles süsteemis valesti mis niimoodi on võimeline talitama. Ja siis peale pikemat järelemõtlust mõtledki välja selle et parempoolsed konservatiivid rahvuslis/kristlised on väga altid detsimeerima, viktimiseerima ja ohverdama. Veelgi enam, nende kitsad identiteedipiirid vaat et lausa eeldavad aeg-ajalt aadrilaskmist. Ohvrit vajavad kõik suletud identiteediga inimkooslused. Ja siis tunned et ei seda ma enam teha ei taha, kui endale on  tehtud. Niisama lihtne see ongi. 

Olin hiljuti koos ühe vana tuttavaga kes pärast ütles et sa oled ju seesama mis ennegi. Mnjah, eks vist küll. Kusagil selja taga on aga vahepeal tublisti demoniseeritud ja süüdimatud hinged kes on end mõjustada last.

Vaat nii palju siis imestamisest.

Advertisements

0 Responses to “Aga mida siin imestada?”  1. Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: