Valimised

Mille vahel valida? Algne valik oli kahe puu vahel. Hea/kurja tundmise puu ja elupuu. Valisime teadmise ja tundmise. Muidu oleks me vast robotilaadsed täna. Valisime valimise. Nüüd on meil üsna suur vabadus valida. Valida vahel – mille, selle mille mudeleid meile kehastatakse. Kas botax, skalpell või värske sperma? Meil on kolm valikut. Ja võimalik et botax ja skalpell moodustavad omavahel koalitsiooni sperma vastu ja asuvad valitsema. Näiteks Tallinnas. Eriti peen käik oli Laari koffik Leedo maal.

Mina valisin täna looduse. Nii halva ilmaga ei ole mingitki moraalset õigust toas istuda. Niisiis läksin loodusesse ja tagajärjeks oli…. isiklik rekord, siiani suurim kala, mille 0,2-se tamiiliga olen kätte saanud. Pikkust 40 cm ja kaalu ei tea arvata et kilo ringis. Sain ta väikesesse ojasse ja siis vasaku käega turjast kinni. Tõmbas ta aga millegipärast topeltrapsakutega samas suunas. Sain kätte ja sain kohe aru et selle kalaliigi osas on see isiklik rekord. Ja ei niiska ega marja, seegi lisas heale enesetundele. Ei saanud landi konksu ta alalõuast kätte, üks haru jäigi sinna, lõualuusse. Panin ta soola. Ehk homme hakkame sööma. Ja valimas sai käidud. Valisin julgusesüsti.

Eilse valimisstuudio parim ja ausaim lause tuli Marek’lt. “Võim, mis valimistevaheliseks ajaks inimestelt ära võetakse!” Just nii see ongi.

Advertisements

0 Responses to “Valimised”  1. Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: