Reflektsioon

Ma ei tea vaevalt et keegi seda siinkohal hinnata oskab aga see Girard pähklikoores, olgu peale et ad hoc tõlkena aga arvan et peaaegu iga lugeja jaoks on esmakordne. See on sotsiaalse evolutsiooni teooria, midagi millest Eestis veel eriti ei räägita. Olen ise küll sellest vaimustatud.

Ja võiksin kisada et esmakordselt Eestis või midagi taolist nagu lehepoisid vanasti ikka kisasid.  Aga olgu peale. Hoiame madalamat  profiili. Köhatame ja nii nagu sõjakomissariaadis katsuti köhatamise ajal jah reaktsioonid on koherentsed.

Ja lõpp pole veel käes. See on nauding aga kuna ma vihkan teaduslikku teksti selle literaalses igavuses ja tõetaotluslikus ülbuses, siis ei kavatsegi ma seda ehk muuta vaid ootan kuni n.ö. raipe ümber kotkad kogunevad, need kes oma terava pilguga ikka ära näevad selle intellektuaalomandi (olgu või kehva tõlke) mida mujal enda oma pähe esitada. 

Neid on mu oma üliõpilaste seaski. Õnnistust ja head seemendamist teile.

Ja et to be continued elik järgneb…………

Aga eesti poliitikas on põnev. Jälle ohverdati naine. Palo lisaks teistele. Padarile, Pihlile. On ilmne et Pihl oli kontrolli alt väljunud ja hakkas n.ö. omasid rappima. Kas on võimalik erakondliku ministri alluvuses üldse erapooletut korrakaitsmist. Ideaalis ehk on aga reaalis mitte. Aga see et naisministrid on esimesed ja eelistatuimad ohvrid on nii ilmne et Eesti poliitikas ei pea seda ütlemagi. Ega vast näiteidki tooma. Aga eks naised ole ehk pisut paremad kui vaesedlapsed kes olid üheks eelistatuimateks ohvriteks muiste. Nii et nad võiks seda ise tähele panna ja arvestada. Ja ehk võiks selle töölepingusse sissegi kirjutada. …Ja valitsuskabinett loovutab opositsiooni naiste nõudel, esimesena naisministrid. Mul neist kahju lihtsalt mitte et ma nüüd mingi eriline eestvõitleja oleks.

Uurin hobikorras tegelt  Augustinuse suuri mimeetilisi eeskujusid Dr. Faustust ja Ambrosiust. Kui Jumal elu ja tervist annab siis tahaks neist küll  natuke kirjutada midagi kokku.  Tea kas Goethe selle va Faustuse Augustinuselt võttis? Vist ikka kust mujalt.

Cuelho column:

http://naistekas.delfi.ee/varia/persoon/article.php?id=23122363&l=wwoman

Girardi zhestijutu juurde siis veel:

http://en.wikipedia.org/wiki/Gesture

Ritimärk minu arust kätkeb endaase nii süüdistavad kui ka omandavad zhestid ehk küll tõrje(maagiline) tähendus on vast esiplaanil. Jesli somvevajesh togda krestitsja nado.

http://en.wikipedia.org/wiki/Hand_gesture

Advertisements

0 Responses to “Reflektsioon”  1. Lisa kommentaar

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: